OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Na Olympiádě v Soulu jsem boxoval v těžké váze


„Bydlím sám tady v centru Teplic a žije se mi střídavě. Byly hezké doby a teď je to horší. Je to taky úměrné věku a rodinným poměrům. Jsem starší, rozvedený a taky momentálně bez zaměstnání. Něco sháním, ale v mém věku už je to problém. V 56 letech už bych měl mít větší klid.

Na Olympiádě v Soulu jsem boxoval v těžké váze.jpg

V roce 1984 mě poslali na vojnu do Ústí nad Labem a po vojně jsem zůstal v severních Čechách. Od roku 1995 bydlím v Teplicích. Teplice a okolí mám rád. Hodně chodím na procházky do lesa. Už se cítím jako Severočech. Původně jsem Kysučan ze Slovenska, Žilinský kraj. 

Zdraví mi zatím slouží. To okolo koronaviru je opravdu strašný. Já to beru jako agresivnější druh chřipky, ale známý říkal, že tady jeden chlap už je druhý měsíc v umělém spánku. Někdy slabší lidi tolik nevydží.

Jsem mistr sportu, trojnásobný mistr Československa v boxu a účastník olympiády a mistrovství Evropy. Na olympijských hrách v Soulu roku 1988 jsem boxoval v těžké váze. Se sportem jsem se dostal do světa a mám na to pěkné vzpomínky.“