Hodlám kandidovat na prezidenta České republiky

„Jsem z Ústí nad Labem a Děčínem jenom projíždím. Jedu do Liberce a potom do Jánských Lázní, kde budu víceméně pracovně. Do Ústí jsem se přistěhoval v roce 1985. Za ty roky jsem si už zvykl, mám tam spoustu přátel, mám místní znalost a na stará kolena už bych jinam nešel. Tady v Děčíně je to historičtější a líbeznější. Říká se, že Severočeši jsou trochu specifičtí.

Hodlám kandidovat na prezidenta České republiky II.jpg

Narodil jsem se v Praze. Vyrůstal jsem v Posázaví a Povltaví. Byl jsem šífákem. Jezdil jsem Praha – Ústí nad Labem a občas do Děčína nebo Kolína. Vozil jsem náklady jako písky, uhlí a podobně. Tady na severu Čech jsem taková šífácká naplavenina.

Hodlám kandidovat na prezidenta České republiky I.jpg

Budete se divit, ale já hodlám kandidovat na prezidenta České republiky. Musím sehnat 50 000 podpisů a doufám, že je budu mít. Začínám se do té role kandidáta vciťovat. Říkám, že když se dva perou, třetí se směje. Jsem ten, který se bude smát a možná bude prezidentem. Myslím, že já jsem já a chci, abych prosadil svoji vůli. Nejsem apolitický a byl jsem členem Strany zelených. Určitě přemýšlím o ekologii.

Hodlám kandidovat na prezidenta České republiky III.jpg

Jsem stále single. Dost čtu převážně odbornou literaturu, která se týká hlavně ekologie nebo filozofie. Doma nemám televizor. Hodně rád poslouchám rádio Český rozhlas, Vltavu a Rádio Beat.“