Zajímají mě parfémy

„U nás v Teplicích je docela důležité, v jaké části města bydlíte. Někde je to výrazně horší a někde o dost lepší. Ten první případ jsou Trnovany. Nejlepší je to ve čtvrti Šanov nebo v části centra, třeba kde teď stojíme. Hezká je i Zámecká zahrada, hvězdárna a Doubravka. Já bydlím v Řetenicích a tam je to podle mě asi tak průměrné. Důležité taky je, jací lidé kde bydlí.

Zajímají mě parfémy II.jpg

Jsem vyučený kadeřník a teď ještě dodělávám obor prodavač. Chystám se jít ještě na dvouletou nástavbu v oboru podnikání. Ještě uvidím, jaké oblasti dám přednost a čí se budu živit. Momentálně mám trochu osobní problémy. Chodím často do přírody nebo do společnosti a tam je vždycky nějak zaženu. Taky mě tíží závěrečné zkoušky ve škole, ale myslím, že je nakonec zvládnu.

Zajímají mě parfémy I.jpg

Zajímají mě parfémy a trochu je i sbírám. Nejvíc se mi líbí ty s výraznější kořenitou vůní. Když jdu do společnosti, tak chci být odlišný od ostatních lidí. Cena parfému hodně závisí na značce. Samozřejmě na dobrých parfémech je to znát. Někde najdete i napodobeniny. Vypadají stejně, voní skoro stejně, ale nemají zdaleka takovou výdrž a intenzitu jako originály.“