Wolt kurýr to umí

„Jezdím jako Wolt kurýr a rozvážím jídlo z restaurací k lidem. Zákazník si objedná online. Objednávka se automaticky odešle do restaurace a až bude čas jídlo vyzvednout, tak se to dozvím já. Přijedu do restaurace, kterou mi ukáže aplikace. V restauraci už o mě vědí. Vezmu si tam jídlo a podle aplikace ho doručím na adresu a předám zákazníkovi. Typl bych si, že v Ústí nad Labem je okolo deseti kurýrů Woltu. Na kole jsme dva. Ostatní jezdí autem a viděl jsem někoho i na koloběžce. Já si tím přivydělávám o prázdninách. Je to moc fajn práce, která mě baví.

Wolt kurýr to umí I.jpg

Chodím na gymnázium v Jateční a jsem tam opravdu spokojený. Dál bych chtěl studovat psychologii. Ústí nad Labem má svoje plusy a minusy. Dost lidí si stěžuje na vzhled města. Já jsem si na město zvykl a našel jsem si tu hezké věci. Ústí se mi dokonce líbí. Horší je to s některými lidmi. V centru dělají nepořádek a řvou. Hodně to kazí obraz města.

Wolt kurýr to umí II.jpg

Když mám dost volného času, tak hodně čtu beletrii včetně klasiky a taky naučnou literaturu, hlavně z oboru psychologie. Taky se zajímám o poezii, kterou píšu online na svých stránkách.“