Je čas na změnu v mém životě

„Z Děčína mám takové smíšené pocity, ale vzhledem k tomu, že tady žiju od narození, tak je to tu asi dobrý. Jsou tady krásný vyhlídky, památky, zoologická zahrada, Pastýřská stěna, zámek a jeho nádherný prostoty, Růžová zahrada. V Děčíně jsou k bydlení dražší i levné lokality a vybere si každý. Zajímavé je i okolí Děčína. Do Ústí nad Labem je to 26 km, kousek je to do Německa, za Děčínem je Hřensko s Pravčickou bránou a soutěskami. I přes to všechno mě přijde, že čím jsem tady déle, tak mě to už trochu omrzelo a chtěl bych zkusit něco jiného.

Chci prchnout do Královehradeckého kraje, konkrétně do Českého Meziříčí, kde bydlí moje dívka. Rád bych poznal něco nového a myslím, že Hradec Králové a okolí patří k lepším volbám. Budu muset překousnout odloučení od rodiny a kámošů, ale to k dospělému životu patří. Lidi se mění, mění se oblasti a mění se i kamarádi.

Je čas na změnu v mém životě  I.jpg

Měl jsem problém s maturitou, takže se ještě vrátím v květnu ke zkouškám. Nevidím v tom vážnější problém. Důležitější jsou jiné věci. Podle mě úspěch závisí na tom, jakými lidmi se obklopím. Je jedno, jestli je to babička, která se o vás zajímá celý život, nebo je to malé dítě, které se rádo směje. Důležité je, jestli máte okolo sebe vlny pozitivity a odstraníte negativitu a toxicitu. Obecně to platí pro osobní rozvoj i kariéru.

Mě v současné době, jako asi každého teenagera, baví věci okolo počítačů. Jsem moderátor turnajů, protože mám zkušenosti s určitými videohrami. Baví mě taky editovat videa a vytvářet nápady co se týká různých prezentací. Chtěl bych se živit něčím okolo počítačů a IT.

Je čas na změnu v mém životě II.jpg

Poslední dobou jsem měl nějaký psychický problémy. Hodně se na mě podepsala distanční výuka v nejhorší koronavirové vlně. Někteří na to kašlali, protože nebyli pod kontrolou 24/7, takže si mohli dělat cokoliv. Já jsem bohužel byl jedním z nich. Přiznávám, že jsem na to dost kašlal.

Nejvíc, co mě v současný době štve, jsou lidi kolem mě.  Opravdu s tím mám problém a sem tam mě štvou i rodiče a sourozenci. Je čas na radikální změnu, kterou už připravuju.“