Cestovala jsem po světě a poznávala různé kultury

„Vyrůstala jsem v Chomutově, studovala tam střední školu a pak jsem odešla na vysokou školu do Prahy. Teď jsem se vrátila po patnácti letech do Chomutova za maminkou a taky abych se propojila s rodinou.

Pracovala jsem v Praze v různých korporátech a brzy jsem se rozhodla z toho prostředí odejít. Cestovala jsem po světě a poznávala různé kultury. Jižní Amerika, Izrael a další místa, kam mě to zavedlo, se staly mým dočasným domovem. Mohla bych bydlet kdekoliv. U mně to záleží hlavně na lidech, které tam potkávám. Mým snem je Kostarika nebo Izrael, v kterém jsem žila poslední rok a půl.

Cestovala jsem po světě a poznávala různé kultury.jpg

S odstupem těch patnácti let, kdy jsem tady nebyla, to v Chomutově opravdu rozkvetlo. Je tu víc služeb a krásnější příroda. Nevím, jestli tady zůstanu, ale v každém případě je to takové místo, kam se vždycky ráda vrátím.

Přemýšlím, kam se vrtnout, co podpořit a co předat světu. Vrátila jsem se po patnácti letech k hudbě. S kamarádem zakládáme hudební workshop pro běžné pracující lidi, aby se propojili se sebou a trochu vypadli z toho shonu, ve kterém žijí. Zajímá mě osobní rozvoj lidí a stavíme program, abychom mohli objíždět teambuildingové akce a dělat vlastní workshopy na osobní rozvoj.“