OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Mým novým koníčkem je tenhle projekt

"V Pardubicích jeden klučina, architekt, vymyslel tuhle kavárnu na ulici a od něho jsme to odkoupili. Ještě si vyrábíme jeden vozík z koňského povozu. Teď s tím začínáme a zkoumáme, kde to jde a kde to nejde. Začátky jsou vždycky těžké, ale věříme tomu. Tady na Zámecké zahradě v Teplicích je to nadějné.

Mým novým koníčkem je tenhle projekt I.jpg

Vlastně na to všechno přišel můj přítel se svojí známou. Oni spolu tvoří docela známé pěvecké duo a často vystupují. Jsou to Pavel Houfek a Kateřina Rousová. Pavel hraje i na kytaru.

Jsem z Ústí nad Labem a žiju s přítelem v Bžanech, což je taková vesnička u Teplic. Studuji prvním rokem na UJEPu sociální práci. Vlastně jsem tam kvůli koronaviru ani pořádně nebyla a teď mám zkouškové období. Moc tedy nevím jaké to tam bude, ale podle toho, co můžu posoudit, jsem spokojená.

Mým novým koníčkem je tenhle projekt II.jpg

Mám školu, práci, další práci a je toho celkem dost, tak nemám moc času na nějaké koníčky. Dříve jsem hrála basketbal. Dneska se plně věnuji škole a vlastně mým novým koníčkem je tenhle projekt. Je to byznys a ten potřebuje své."